O mnie

Projektowanie wnętrz to moja pasja, zwłaszcza projektowanie pokoi dziecięcych – jedno z najprzyjemniejszych zajęć, jakie mogłabym sobie wymarzyć.

Szczególną uwagę zwracam na to, aby aranżowana przeze mnie przestrzeń była funkcjonalna, bezpieczna i intuicyjnie odpowiadała codziennym potrzebom jej małych mieszkańców. Doceniam rozwiązania proste i praktyczne.

Do tej pory zajmowałam się aranżacją mieszkań, domów, jednak to projektowanie pokoi dziecięcych i to w stylu Montessori, skradło moje serce.

Przestrzeń projektowana w stylu Montessori charakteryzuje się prostotą, minimalizmem, uporządkowaniem. Takie miejsce sprzyja wyciszeniu, ale też zachęca do zabawy i kreatywnego działania. Na to właśnie już 100 lat temu zwracała uwagę Maria Montessori, której podejście bardzo sobie cenię.

Współpracuję z utalentowanymi, wykwalifikowanymi i sprawdzonymi wykonawcami oraz artystami, dzięki czemu do każdego projektu możliwe jest też wykonanie na przykład mebli na wymiar czy niepowtarzalnych detali, takich jak choćby poduszki, grafiki, koszyki.

Projektując wnętrza, wyszukując informacji dla Klientów lub dla samej siebie, niejednokrotnie dużo czasu pochłania mi zgłębianie tematu, szukanie opinii o produkcie czy rozmowy z ekspertami. Stąd pomysł na blog, gdzie będę zamieszczać ciekawe informacje, które uda mi się zebrać na zgłębiany temat.

I jeszcze jedno… jestem mamą dwuletniej Ani. I to ta mała dziewczynka najdobitniej pokazuje mi, jakie rozwiązania warto zastosować w domowej przestrzeni – aby ona mogła być bardziej samodzielna, aby wspierać jej rozwój i aby wszystkim domownikom mieszkało się wygodnie.

Zapraszam do współpracy!

Pattern